zamknij reklamę

Komunikat Komisji Dyscypliony PPN Oświęcim

Komunikat Komisji Dyscypliony PPN Oświęcim

Komisja Dyscypliny na posiedzeniu w dniu 12.10.2017 r. postanowiła:

1. Wojciech RADZIK - 3 mecze dyskwalifikacji.

2. Jakub WANAT - 4 mecze dyskwalifikacji.

3. Piotr KUMOR - 3 mecze dyskwalifikacji.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij