II Turniej Tenisa Stołowego o puchar prezesa LKS Puls Broszkowice

W dniu 28.02 rozegrano II Turniej Tenisa Stołowego o puchar prezesa LKS Puls.
W porównaniu z poprzednią edycją liczba uczestników zgłoszonych do zawodów znacznie wzrosła . W rywalizację włączyły się również kobiety. Dla wszystkich uczestników został przygotowany specjalny gadżet – mini koszulka naszego klubu. Najlepsi dodatkowo otrzymali pamiątkowe puchary. Nagrody ufundowała Gmina Oświęcim za co serdecznie dziękujemy.
Wśród kobiet zwyciężyła Karolina Pirowska druga była Patrycja Klęczar a trzecie miejsce zdobyła Paulina Dziadek.
W kategorii juniorów najlepszy okazał się Kumor Łukasz za nim uplasował się Foltyn Jan a na najniższym stopniu podium była Kamila Dziwak.

Najwięcej emocji wywołała rywalizacja seniorów. Zawodnicy już od dłuższego czasu przygotowywali się do turnieju. Mecze były bardzo zacięte i obfitowały w zagrania których nie powstydzili by się nawet ligowi zawodnicy. Najlepszy okazał się Krzysztof Krzemień który w finale pokonał Andrzeja Taraska.
III miejsce przypadło Piotrowi Opitkowi, który w meczu o najniższy stopień podium pokonał Rafała Szymakowskiego.
Jedynym mankamentem turnieju był tylko jeden stół który utrudniał sprawne przeprowadzenie zawodów. Dziękujemy jednak wszystkim którzy razem z nami poświęcili niedzielne popołudnie na rywalizację. Zapraszamy za rok !

Powiązana galeria: