II L.T.: PULS Broszkowice - PRZECISZOVIA Przeciszów 2:7

Końcowy wynik meczu nie odzwierciedla wydarzeń na boisku. Początek meczu wyrównany, sytuację bramkowe po obu stronach, lecz na prowadzenie wychodzi drużyna gości. Nasza odpowiedź natychmiastowa i piękną bramkę strzałem z rzutu wolnego zdobywa Miłosz KUMOR. Do przerwy jednak po indywidualnych błędach Naszych zawodników drużyna Przeciszovii zdobywa 3 bramki i prowadzi 4:1.

Początek II połowy słaby w wykonaniu Naszej drużyny i goście w przeciągu 2 minut zdobywają 2 bramki. Od tego momentu przejmujemy inicjatywę na boisku i zdobywamy bramkę kontaktową, a autorem bramki jest Krzysztof KOLASA. Atakujemy dalej lecz piłka nie chcę wpaść do bramki gości. Ci wyprowadzają kontrę i ustalają wynik meczu na 7:2 dla Przeciszovii.

Dziękuje zawodnikom za walkę, pracujemy dalej i wszystko będzie dobrze.

Kolejny mecz 08.06.2022 r. w środę o godzinie 17:30 na wyjeździe w Podolszu.