KLASA "A": ZATORZANKA Zator - PULS Broszkowice 3:2

KLASA "A": ZATORZANKA Zator - PULS Broszkowice 3:2

W dniu wczorajszym Nasza drużyna rozegrała kolejny mecz rundy wiosennej klasy "A". Udaliśmy się na mecz do Zatora z miejscową Zatorzanką. Końcowy wynik 3:2 dla gospodarzy, którzy zwycięską bramkę zdobyli w doliczonym czasie. Bramki dla Pulsu zdobyli: Tomasz WYKRĘT i bramka samobójcza.

Za tydzień w sobotę tj. 08.04.2023 r. Nasza drużyna podejmie na własnym boisku beniaminka z Poręby Wielkiej. Początek meczu o godzinie 16:00/

Komentarze

Dodaj komentarz
 • 7450 FitnessFuelled napisał
  9832
  EnduranceHeroes profiles the world's most accomplished endurance athletes, from ultra-marathon runners to swimmers who've crossed the English Channel. We share their stories of grit and determination to inspire others to go the distance.
  http://airjordan1midfossil.futbolowo.pl

 • 17241 telegram拉人 napisał
  15767
  telegram拉人
  https://www.tgyx365.com

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości