KLASA "A": PULS Broszkowice - LKS Poręba Wielka 4:2

KLASA "A": PULS Broszkowice - LKS Poręba Wielka 4:2

W ostatnim rozegranym meczu rundy wiosennej Nasza drużyna pokonała na własnym boisku beniaminka klasy "A" ekipę LKS Poręba Wielka w stosunku 4:2. Bramki dla Pulsu zdobyli: Przemysław JANIK (rzut karny); Bartłomiej PIWOWARSKI; Michał TOBIK i Wojciech PIWOWARSKI (debiutancka bramka w rozgrywkach ligowych). Debiut w drużynie seniorów zaliczył również kolejny zawodnik juniorów Konrad GOŁĄB.

W sobotę tj. 15.04.2023 r. o godzinie 17:00 Nasza drużyna podejmie na własnym boisku ekipę lidera rozgrywek Zgodę Malec.

Komentarze

Dodaj komentarz
  • 18565 telegramu群发软件 napisał
    2384
    telegramu群发软件
    https://www.tgyx365.com

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości