KLASA "A": PULS Broszkowice - SKAWA Podolsze 4:2

Inauguracyjny mecz drużyny seniorów był przystawką do obchodów 40 lecia istnienia klubu Puls Broszkowice. Przeciwnikiem Naszej drużyny była ekipa Skawy Podolsze, końcowy wynik 4:2 dla Pulsu. Bramki dla Naszej drużyny zdobyli: Przemysław JANIK - 2; Bartłomiej PIWOWARSKI i Wojciech PIWOWARSKI.

Po meczu w związku z Jubileuszem 40 lecia klubu odbył się mecz pierwszej drużyny z oldbojami Pulsu, następnie odbyła się część oficjalna z wręczeniem odznaczeń dla zasłużonych byłych i obecnych członków klubu oraz dyplomów z podziękowaniem dla sponsorów. Po wszystkim rozpoczęła się zabawa taneczna z DJ, która trwała do białego rana.

Kolejny mecz Nasza drużyna rozegra również u siebie, a przeciwnikiem będzie ekipa Przeciszovii Przeciszów. Początek meczu w sobotę, tj. 17.08.2024 r. o godzinie 17:00.