KLASA "B": KORONA Harmęże - PULS Broszkowice 2:3

KLASA "B": KORONA Harmęże - PULS Broszkowice 2:3

Zwycięstwo w Harmężach !

Dzisiejszy mecz odbywał się w bardzo trudnych warunkach. Boisko było bardzo zniszczone a dodatkowo padający deszcz utrudniał granie w piłkę. Pierwszą bramkę zdobył Kozak który wykorzystał zamieszanie pod bramką gospodarzy. Na przerwę schodziliśmy jednak z remisem. Korona po rzucie rożnym wyrównała.

Druga połowa to już typowo mecz walki. Lepiej graliśmy w środku i zaczęliśmy kontrolować sytuację na boisku, ale błotnista połowa zatrzymywała nasze akcje. W jednej z nich Kozak był faulowany w polu karnym. Pewnym wykonawcą rzutu karnego okazał się Michalec, który zdobył drugą bramkę. Korona szybko jednak wyrównała po szybkiej kontrze. Zwycięstwo naszej drużynie zapewnił Łukasz Kubisty, który pięknym strzałem z 20 metrów zapewnił zwycięstwo naszemu zespołowi.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości