KLASA "B": LKS Bulowice - PULS Broszkowice 2:1

Dziś byliśmy o krok od sprawienia sporej niespodzianki na boisku lidera w Bulowicach.
Do przerwy prowadziliśmy 1:0 po bramce z rzutu karnego Opitka ( faul na Kozaku). W drugiej połowie często atakowaliśmy marnując doskonałe okazję. Grę gospodarzy bez problemu rozbijała nasza obrona.

Kluczowym momentem była 75 minuta w której to sędzia jako jedyny na stadionie nie widział ewidentnego rzutu karnego na wychodzącym sam na sam Olkusznik. Po tym nastąpiła seria prezentów dla gospodarzy. Najpierw z niegroźnej sytuacji gospodarze dostają rzut karny który zamieniają na gola. Chwilę później dostają kolejne wapno ale Stanisław Ryszka wyczuł rywala i złapał piłkę. Niestety w 4 doliczanej minucie gry kiks stopera i "oddajemy" za darmo gospodarzom zwycięstwo po którym są już niemal pewni awansu do A klasy.

Jednak naszym chłopakom należą się wielkie słowa uznania za serce włożony w ten mecz w którym pokazali że potrafią nawet zdominować lidera na ich terenie. Już za tydzień potyczka z LKS Poręba w którym liczymy na komplet punktów !!!