KLASA "B": ZABORZANKA Zaborze - PULS Broszkowice 6:0

Worek z bramkami dla Zaborzanki rozwiązał się szybko. W 5. minucie piłkę z autu wyrzucał Przybyła. Jęczała przedłużył to podanie zagraniem głową. Futbolówka do ustawionego na 20 metrze Semika, który oddał precyzyjny strzał. W 10 minucie Krawczyk otrzymał prostopadłe zagranie od Przybyły i wygrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem Pulsu. W 18. minucie Kidoń zszedł z futbolówką ze skrzydła do środka i precyzjnym uderzeniem podwyższył prowadzenie lidera B klasy.W 20. minucie po kolejnym rożnym wykonywanym przez Przybyłe zrobiło się groźnie pod bramką klubu z Broszkowic. W zamieszaniu podbramkowym najlepiej zachował się Wróbel, który strzelił z pierwszej piłki.

Następne gole padły w drugiej połowie. W 60. minucie dobrą akcję skrzydłem przeprowadzili Krawczyk i Kidoń. Ten drugi zagrał w pole karne, a akcję zamknął Szymeczko. W 70. minucie wynik spotkania ustalił Kidoń.