Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Podolsze
Pauza
Puls Broszkowice
2:0
LKS Bulowice
Iskra Brzezinka
1:1
Orzeł Witkowice
Korona Harmęże
1:3
LKS Poręba Wielka
Solavia Grojec
0:1
Soła Łęki
Sygnał Włosienica
0:5
Przeciszovia Przeciszów
Zatorzanka Zator
0:4
Strumień Polanka Wielka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bulowice
Pauza
Orzeł Witkowice
4:2
Korona Harmęże
Strumień Polanka Wielka
9:0
Sygnał Włosienica
Skawa Podolsze
3:0
Solavia Grojec
LKS Poręba Wielka
1:3
Zatorzanka Zator
Soła Łęki
3:3
Iskra Brzezinka
Przeciszovia Przeciszów
3:2
Puls Broszkowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Solavia Grojec
Pauza
LKS Bulowice
1:5
Przeciszovia Przeciszów
Iskra Brzezinka
2:0
Skawa Podolsze
Zatorzanka Zator
3:1
Orzeł Witkowice
Puls Broszkowice
1:2
Strumień Polanka Wielka
Sygnał Włosienica
2:2
LKS Poręba Wielka
Korona Harmęże
2:4
Soła Łęki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Przeciszovia Przeciszów
Pauza
Soła Łęki
2:4
Zatorzanka Zator
LKS Poręba Wielka
1:7
Puls Broszkowice
Skawa Podolsze
1:0
Korona Harmęże
Orzeł Witkowice
7:1
Sygnał Włosienica
Solavia Grojec
0:9
Iskra Brzezinka
Strumień Polanka Wielka
6:2
LKS Bulowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Brzezinka
Pauza
Zatorzanka Zator
1:1
Skawa Podolsze
LKS Bulowice
0:2
LKS Poręba Wielka
Przeciszovia Przeciszów
0:1
Strumień Polanka Wielka
Korona Harmęże
2:3
Solavia Grojec
Puls Broszkowice
0:3
Orzeł Witkowice
Sygnał Włosienica
2:3
Soła Łęki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Strumień Polanka Wielka
Pauza
Iskra Brzezinka
4:1
Korona Harmęże
LKS Poręba Wielka
0:0
Przeciszovia Przeciszów
Soła Łęki
2:3
Puls Broszkowice
Orzeł Witkowice
2:1
LKS Bulowice
Skawa Podolsze
3:0
Sygnał Włosienica
Solavia Grojec
1:3
Zatorzanka Zator
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Harmęże
Pauza
LKS Bulowice
5:8
Soła Łęki
Przeciszovia Przeciszów
1:2
Orzeł Witkowice
Strumień Polanka Wielka
7:1
LKS Poręba Wielka
Zatorzanka Zator
2:3
Iskra Brzezinka
Puls Broszkowice
6:2
Skawa Podolsze
Sygnał Włosienica
1:2
Solavia Grojec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Poręba Wielka
Pauza
Iskra Brzezinka
2:0
Sygnał Włosienica
Skawa Podolsze
4:1
LKS Bulowice
Korona Harmęże
3:7
Zatorzanka Zator
Solavia Grojec
2:7
Puls Broszkowice
Soła Łęki
0:4
Przeciszovia Przeciszów
Orzeł Witkowice
1:0
Strumień Polanka Wielka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatorzanka Zator
Pauza
Strumień Polanka Wielka
3:0
Soła Łęki
Puls Broszkowice
1:3
Iskra Brzezinka
Przeciszovia Przeciszów
4:0
Skawa Podolsze
LKS Bulowice
0:3
Solavia Grojec
LKS Poręba Wielka
5:3
Orzeł Witkowice
Sygnał Włosienica
4:1
Korona Harmęże
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Witkowice
Pauza
Soła Łęki
2:3
LKS Poręba Wielka
Iskra Brzezinka
0:0
LKS Bulowice
Korona Harmęże
0:8
Puls Broszkowice
Zatorzanka Zator
1:2
Sygnał Włosienica
Solavia Grojec
2:4
Przeciszovia Przeciszów
Skawa Podolsze
0:2
Strumień Polanka Wielka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Włosienica
Pauza
LKS Bulowice
2:1
Korona Harmęże
Puls Broszkowice
0:1
Zatorzanka Zator
LKS Poręba Wielka
1:1
Skawa Podolsze
Przeciszovia Przeciszów
4:2
Iskra Brzezinka
Orzeł Witkowice
6:2
Soła Łęki
Strumień Polanka Wielka
3:0
Solavia Grojec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Łęki
Pauza
Iskra Brzezinka
4:0
Strumień Polanka Wielka
Korona Harmęże
1:3
Przeciszovia Przeciszów
Zatorzanka Zator
6:1
LKS Bulowice
LKS Poręba Wielka
3:2
Solavia Grojec
Skawa Podolsze
0:2
Orzeł Witkowice
Sygnał Włosienica
3:7
Puls Broszkowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Puls Broszkowice
Pauza
LKS Poręba Wielka
1:3
Iskra Brzezinka
Soła Łęki
2:1
Skawa Podolsze
Przeciszovia Przeciszów
3:0
Zatorzanka Zator
Orzeł Witkowice
6:1
Solavia Grojec
Strumień Polanka Wielka
15:0
Korona Harmęże
LKS Bulowice
2:4
Sygnał Włosienica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Podolsze
Pauza
LKS Bulowice
1:6
Puls Broszkowice
LKS Poręba Wielka
5:3
Korona Harmęże
Soła Łęki
1:0
Solavia Grojec
Przeciszovia Przeciszów
4:0
Sygnał Włosienica
Orzeł Witkowice
3:0
Iskra Brzezinka
Strumień Polanka Wielka
5:3
Zatorzanka Zator
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bulowice
Pauza
Solavia Grojec
1:0
Skawa Podolsze
Zatorzanka Zator
4:0
LKS Poręba Wielka
Korona Harmęże
0:6
Orzeł Witkowice
Iskra Brzezinka
1:1
Soła Łęki
Sygnał Włosienica
0:2
Strumień Polanka Wielka
Puls Broszkowice
2:0
Przeciszovia Przeciszów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Solavia Grojec
Pauza
LKS Poręba Wielka
3:0
Sygnał Włosienica
Przeciszovia Przeciszów
7:2
LKS Bulowice
Strumień Polanka Wielka
2:3
Puls Broszkowice
Skawa Podolsze
0:3
Iskra Brzezinka
Soła Łęki
3:2
Korona Harmęże
Orzeł Witkowice
5:0
Zatorzanka Zator
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Przeciszovia Przeciszów
Pauza
Puls Broszkowice
4:1
LKS Poręba Wielka
LKS Bulowice
1:2
Strumień Polanka Wielka
Iskra Brzezinka
3:0
Solavia Grojec
Zatorzanka Zator
0:2
Soła Łęki
Sygnał Włosienica
1:3
Orzeł Witkowice
Korona Harmęże
1:3
Skawa Podolsze
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Brzezinka
Pauza
Orzeł Witkowice
3:3
Puls Broszkowice
LKS Poręba Wielka
3:0
LKS Bulowice
Skawa Podolsze
0:4
Zatorzanka Zator
Strumień Polanka Wielka
1:2
Przeciszovia Przeciszów
Soła Łęki
5:2
Sygnał Włosienica
Solavia Grojec
9:1
Korona Harmęże
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Strumień Polanka Wielka
Pauza
Przeciszovia Przeciszów
2:0
LKS Poręba Wielka
Zatorzanka Zator
3:0
Solavia Grojec
LKS Bulowice
0:3
Orzeł Witkowice
Puls Broszkowice
2:5
Soła Łęki
Sygnał Włosienica
0:0
Skawa Podolsze
Korona Harmęże
0:5
Iskra Brzezinka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Harmęże
Pauza
Solavia Grojec
2:0
Sygnał Włosienica
Iskra Brzezinka
1:2
Zatorzanka Zator
Orzeł Witkowice
4:0
Przeciszovia Przeciszów
LKS Poręba Wielka
0:2
Strumień Polanka Wielka
Skawa Podolsze
2:2
Puls Broszkowice
Soła Łęki
5:1
LKS Bulowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Poręba Wielka
Pauza
Przeciszovia Przeciszów
4:1
Soła Łęki
Zatorzanka Zator
3:0*
Korona Harmęże
LKS Bulowice
2:3
Skawa Podolsze
Strumień Polanka Wielka
2:5
Orzeł Witkowice
Puls Broszkowice
1:2
Solavia Grojec
Sygnał Włosienica
3:0*
Iskra Brzezinka
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatorzanka Zator
Pauza
Iskra Brzezinka
0:3*
Puls Broszkowice
Orzeł Witkowice
2:2
LKS Poręba Wielka
Skawa Podolsze
2:3
Przeciszovia Przeciszów
Soła Łęki
3:1
Strumień Polanka Wielka
Solavia Grojec
4:2
LKS Bulowice
Korona Harmęże
1:0
Sygnał Włosienica
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Witkowice
Pauza
Przeciszovia Przeciszów
5:2
Solavia Grojec
Strumień Polanka Wielka
0:0
Skawa Podolsze
LKS Bulowice
1:2
Iskra Brzezinka
LKS Poręba Wielka
0:3
Soła Łęki
Puls Broszkowice
4:1
Korona Harmęże
Sygnał Włosienica
0:1
Zatorzanka Zator
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Włosienica
Pauza
Iskra Brzezinka
- : -
Przeciszovia Przeciszów
Zatorzanka Zator
- : -
Puls Broszkowice
Solavia Grojec
- : -
Strumień Polanka Wielka
Soła Łęki
- : -
Orzeł Witkowice
Korona Harmęże
- : -
LKS Bulowice
Skawa Podolsze
- : -
LKS Poręba Wielka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Łęki
Pauza
LKS Bulowice
- : -
Zatorzanka Zator
Przeciszovia Przeciszów
- : -
Korona Harmęże
Orzeł Witkowice
- : -
Skawa Podolsze
Strumień Polanka Wielka
- : -
Iskra Brzezinka
Solavia Grojec
- : -
LKS Poręba Wielka
Puls Broszkowice
- : -
Sygnał Włosienica
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Puls Broszkowice
Pauza
Sygnał Włosienica
- : -
LKS Bulowice
Skawa Podolsze
- : -
Soła Łęki
Iskra Brzezinka
- : -
LKS Poręba Wielka
Korona Harmęże
- : -
Strumień Polanka Wielka
Solavia Grojec
- : -
Orzeł Witkowice
Zatorzanka Zator
- : -
Przeciszovia Przeciszów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości