II L.T.: PULS Broszkowice - SKAWA Podolsze 11:0

Kolejnym przeciwnikiem Naszej drużyny była Skawa Podolsze. O początku meczu inicjatywa była po Naszej stronie, lecz graliśmy bardzo nie skutecznie. Bramka na 1:0 pada dopiero w 27 minucie, a jej autorem jest Miłosz KUMOR. Kolejne 2 bramki padają w odstępie 2 minut, a zdobywają je Sebastian PASTERNAK i Krzysztof KOLASA i do przerwy wynik 3:0.

Druga połowa to już festiwal gry Naszej drużyny, która zdobywa kolejne bramki. Autorami tych goli są: Sebastian PASTERNAK - 2; Tomasz PASTERNAK; Miłosz KUMOR; Konrad GOŁĄB, Damian GARA (pierwsza bramka w Pulsie); Krzysztof KOLASA i Piotr POLEŃSKI. Końcowy wynik 11:0 dla Pulsu.

Kolejny mecz już jutro tj. 05.05.2022 r. o godzinie 17:00 na wyjeździe w Włosienicy.