II L.T.: SYGNAŁ Włosienica - PULS Broszkowice 4:4

Wczoraj Nasza drużyna rozegrała kolejny mecz ligi trampkarzy (2 dzień podrząd), a przeciwnikiem był Sygnał Włosienica. Nasza drużyna pamiętała jesienną porażkę w Włosienicy w stosunku 17:0, więc zawodnicy pałali rządzą rewanżu. Początek meczu wyrównany, lecz bramkę na 1:0 zdobywa Sygnał. Nasza odpowiedź natychmiastowa w ciągu 5 minut zdobywamy 2 bramki, a autorami goli są: Tomasz PASTERNAK i Mikołaj ZEJMA (pierwsza bramka w Pulsie) po asystach Sebastiana PASTERNAKA. Do przerwy wynik 2:1 dla Pulsu.

Początek II połowy idealny dla Pulsu po zagraniu Sebastiana PASTERNAKA, bramkę zdobywa Krzysztof KOLASA. Gospodarze się nie poddają i zdobywają bramkę na 2:3. W 60 minucie podwyższamy wynik 2:4 bo bramce Sebastiana PASTERNAKA. Końcowy wynik 4:4. Warto nadmienić, że zawody sędziowali trenerzy ponieważ na mecz nie dojechał sędzia.

Gratulacje dla Naszej drużyny, która mimo rozegrania 2 meczu w 2 dni zaprezentowała się bardzo dobrze, a mecz we Włosienicy była najlepszy w ich wykonaniu.

Kolejny mecz dopiero 21.05.2022 r. o godzinie 10:00 w Jawiszowicach.