II L.T.: PULS Broszkowice - SYGNAŁ Włosienica 4:3

W piątek tj. 17.06.2022 r. Nasza drużyna rozegrała ostatni mecz sezonu 2021/22. Podejmowaliśmy na własnym boisku ekipę Sygnału Włosienica, którą musieliśmy pokonać by utrzymać 2 miejsce w tabeli.

Początek meczu szczęśliwy dla Nas i po błędzie bramkarza Sygnału bramkę zdobył Tomasz PASTERNAK. Niestety goście wyrównują po bramce z rzutu karnego, którego sprokurował Dawid GACH. W 30 minucie ponownie wychodzimy na prowadzenie, a autorem bramki jest Sebastian PASTERNAK, który przelobował bramkarza Sygnału. Goście po 5 minutach wyrównują po błędzie Naszego obrońcy Konrada Gołębia. Do przerwy wynik 2:2.

W drugiej połowie walczymy dalej i w 65 minucie wychodzimy na prowadzenie, a autorem bramki jest Miłosz KUMOR po asyście Piotra POLEŃSKIEGO. Po 3 minutach goście znowu wyrównują. Wynik końcowy ustala Krzysztof KOLASA, który najlepiej zachował się w zamieszaniu w polu karnym.

Dziękujemy drużynie za zaangażowanie w całym sezonie i walkę w każdym meczu.