zamknij reklamę

III Liga Okręgowa J.S.: PULS Broszkowice - KORONA Harmęże 6:0

III Liga Okręgowa J.S.: PULS Broszkowice - KORONA Harmęże 6:0

Drużyna juniorów w efektywnym stylu pokonała drużynę Korony Harmęże w stosunku 6:0. Formą strzelecką błysnął Patryk GOŁĄB autor 5 bramek. Szóstą bramkę dla Pulsu dołożył Jakub ADAMCZYK. Za tydzień Nasza drużyna podejmie na własnym boisku w zaległym meczu III kolejki ekipę Zgody Malec.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij