zamknij reklamę

KLASA "B": PULS Broszkowice - SYGNAŁ Włosienica 1:3

KLASA "B": PULS Broszkowice - SYGNAŁ Włosienica 1:3

To co wydarzyło się w niedzielę w Broszkowicach na boisku długo pozostanie w pamięci kibiców i zawodników. Niestety nie miało to nic wspólnego z piłką nożną. W historii klubu nigdy do podobnych scen nie doszło.....

Obsadę na to spotkanie wyznaczył PPN Chrzanów który wysłał do Broszkowic trzech młodych adeptów sędziowania . Mecz już od początku uciekł arbitrowi głównemu z pod kontroli. Sędzia gwizdał co mu się podobało ( albo co sugerowali mu zawodnicy). Poziom flustracji rósł z każdą minutą. Kulminacyjnym momentem była 80 minuta w której sędzia sam nie wytrzymał presji i pokazał czerwoną kartkę Kumorowi za "negowanie decyzji sędziego". Zawodnicy nie wytrzymali już tego kabaretu czego efektem były kolejne czerwone kartki. Ostatecznie sędzia pokazał naszemu zespołowi aż 4 czerwone kartki. Przegraliśmy mecz 3:1 ( gol Odrobiny) który przy normalnym sędziowaniu przegrać nie musieliśmy. Jednak co gorsze zostaliśmy pozbawieni kluczowych zawodników przed trudnymi meczami z Sołą i Gorzowem.
Po zakończeniu meczu kibice jak i zawodnicy mieli spore pretensje o wypaczenie wyniku spotkania. Sędzia poczuł się na tyle osaczony że zamiast poprosić o ochronę i eskortkę wolał zadzwonić na policję informując dyżurnego policji o "50 osobach chcących zrobić mu krzywdę." Funkcjonariusze wzięli sprawę bardzo poważnie i w bardzo krótkim czasie zjawili się w sile 4 wozów robiąc nie małą sensację na wsi. Oczywiście sędziemu włos z głowy nie spadł ale smród po tym meczu będzie ciągnął się jeszcze długo....

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij