zamknij reklamę

III Liga Okręgowa J.S.: PULS Broszkowice - ZGODA Malec 2:1

III Liga Okręgowa J.S.: PULS Broszkowice - ZGODA Malec 2:1

Juniorzy : Determinacja i ambicja kluczem do zwycięstwa !!!

Juniorzy przez absencję kilku zawodników musieli zagrać w meczu ze Zgodą Malec tylko w 10. Mimo osłabienia nasz zespół zagrał bardzo ambitnie walcząc o każdą piłkę. Poświęcenie udało się i po bramkach Sakowskiego i Opitka odnieśliśmy już 3 zwycięstwo i plasujemy się w czołówce ligi ! Gratulacje i oby tak dalej !

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij