KLASA "B": SOŁA II Oświęcim - PULS Broszkowice 2:1

KLASA "B": SOŁA II Oświęcim - PULS Broszkowice 2:1

Sekundy dzieliły nas od zdobycia punktu na boisku lidera......

Do Oświęcimia na mecz z rezerwami Soły udaliśmy się bez obrońców którzy zostali zawieszeni po meczu z Sygnałem. Trener miał problem ze skompletowaniem składu na to spotkanie. Drużynę wspomógł Płatek poprzez trudną sytuację kadrową wznowił treningi. Na rezerwie był tylko bramkarz Brania, który musiał w drugiej połowie wejść grać do pola po kontuzji Olkusznika.

Mimo trudnej sytuacji kadrowej pozostali zawodnicy walczyli i byli blisko utrzymania dobrego wyniku. Na prowadzenie wyprowadził naszą drużynę Michalec który atomowym uderzeniem z rzutu wolnego zdjął " pajęczynę" z bramki gospodarzy. Mimo naporu Soły wynik utrzymał się do przerwy.

W drugiej połowie Soła przycisnęła mocniej ale mieliśmy też swoje kontry po których mogliśmy zdobyć bramkę. W 70 minucie Soła wyrównała z rzutu karnego. Po tej bramce ruszyli znów do ataku ale świetnie w bramce spisywał się Ryszka. Niestety w doliczanym czasie gry po strzale zza szesnastki Soła zdobyła zwycięską bramkę pozbawiając nas złudzeń.
Jednak za to spotkanie należą się wielkie brawa dla naszej ambitnej drużyny - która zostawiła dziś serce na boisku.

Najlepszymi w naszej drużynie byli Dawid Michalec i Stanisław Ryszka.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości