KLASA "B": LKS Piotrowice - PULS Broszkowice 2:0

W 30. minucie obrońca Pulsu otrzymał piłkę od bramkarza, ale nie zdołał jej przejąć. Błąd wykorzystał Piotr Frączek, prezes LKS Piotrowice i precyzyjnym strzałem pokonał Ryszkę. W kolejnych fazach meczu strzelec gola na 1:0 miał dwie sytuacje podbramkowe, ale ich nie wykorzystał. W 80. minucie był skuteczniejszy. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Czerwika futbolówkę przyjął Piotr Frączek i znalazł sposób na golkipera zespołu rywali.

– My mieliśmy zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych. Ja sam mogłem dołożyć jeszcze przynajmniej trzy bramki. Rywal poważnie zagroził nam tylko raz – powiedział Piotr Frączek, grający prezes LKS Piotrowice.

– Mecz nie był ciekawym widowiskiem. Mieliśmy jednak swoje szanse. Rywale raz wybijali piłkę z linii bramkowej, groźne były też nasze wolne. Gdybyśmy wykorzystali te sytuacje, moglibyśmy zremisować. Inną sprawą jest to, że sami popełniliśmy sporo błędów indywidualnych – powiedział Piotr Żak, grający trener Pulsu Broszkowice.